تبلیغات
دانشجویان دانشگاه خوارزمی - فردا اینترنت كشور به حالت عادی برمی‌گردد ؟!

دانشجویان دانشگاه خوارزمی
 
تلاش برای توسعه علم

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389 توسط masoud Irani
بر اساس آخرین اعلام از اپراتور اصلی كابل مخابراتی زیردریایی SWM4 برنامه تعمیر و رفع قطعی این كابل دریایی فردا (نهم اردیبهشت‌ماه) برطرف می‌شود.

به گزارش ایسنا منشا این قطعی در کشور ایتالیاست كه به‌واسطه قطعی کابل دریایی شبکه اینترنت بین‌الملل، حدود 20 درصد ارتباطات کشور دچار مشکل شده است كه متاسفانه به دلیل این كه این قطعی در یکی از فیبرهای اصلی و بین‌المللی است که شرکت از آن اینترنت دریافت می‌کند، فعلا نمی‌توان مسیر پشتیبان و جایگزین برای آن در نظر گرفت و این قطعی را جبران كرد و هم‌چنان با كندی سرعت اینترنت مواجه هستیم.
حسن كریمی ـ مدیركل مهندسی عملیات و هماهنگی شبكه دیتا شركت ارتباطات زیرساخت ـ پیش از این نیز در گفت‌و‌گو با ایسنا گفته بود: به دلیل استفاده از مسیر جایگزین هیچ یك از ارتباطات Voice بین‌الملل خاورمیانه تحت تاثیر قرار نگرفته اما ممكن است برخی از كشورهای این منطقه به دلیل گرفتن بخشی از ظرفیت اینترنت بین‌الملل خود از این كابل با كاهش سرعت اینترنت مواجه شوند.

كریمی گفته بود: بر اساس آخرین اعلام طرف خارجی و طبق وعده داده شده این شركت در حال تعمیر این كابل است و وعده داده كه این قطعی تا نهم اردیبهشت برطرف شود.

وی با بیان اینكه این قطعی ارتباط را كند كرده و كاربران مجبورند زمان بیش‌تری را صرف كنند تصریح كرد: در قالب قرارداد و بر اساس تفاهم‌نامه‌ موجود باید میزان خسارت وارد شده در این زمینه به كشور ما بررسی و محاسبه و بر آن اساس میزان خسارت توسط شركت مربوطه به ما داده شود.
طبقه بندی: اینترنت،  اخبار داخلی، 
برچسب ها: اینترنت، اینترنت كشور، اپراتور، اپراتور اصلی كابل مخابراتی، مخابرات، كابل، SWM4، شبکه اینترنت، اینترنت بین‌الملل، ارتباطات، فیبرهای اصلی، فیبر، كندی سرعت اینترنت، شبكه دیتا، شركت ارتباطات زیرساخت، زیرساخت، Voice، خاورمیانه،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
افزایش آمار بازدید