تبلیغات
دانشجویان دانشگاه خوارزمی - Assassin’s Creed دیگری در راه است

دانشجویان دانشگاه خوارزمی
 
تلاش برای توسعه علم

نوشته شده در تاریخ شنبه 10 اردیبهشت 1390 توسط masoud Irani


در حالی که Assassin’s Creed : Brotherhood فروش ۶٫۵ میلیون نسخه ای داشت , Ubisoft از ساخت نسخه جدیدی از این بازی خبر داد.ولی ubi از دادن خبر های بیشتر در مورد این عنوان جدید خودداری میکند.

به گزارش وین بتا به نقل از Gamespot , موضوع از جایی آغاز شد که صفحه facebook بازی , خبر از ورود عنوان جدیدی در سری assassins را داد.پیش از آن هم این صفحه از کاربران خواسته بود که برای این عنوان جدید تبلیغ کنند و یک فایل فلش را که برای پست دادن در ایمیل و تویتر و فیس بوک بود برای دریافت قرار داده بود.این اپلیکیشن سپس حذف شد و بعد مجددا آپلود و دوباره حذف شد.

این سایت همچنین دارای یک تیزر ویدئویی بود که کاربران مشتاق بلافاصله آن را در youtube قرار دادند.این ویدئو چیزی از گیم پلی بازی نشان نمیدهد و فقط شامل یک سری تصاویر تیره و جمله هایی عربی است.کامنت های یوتوب جملات را این چنین معنی کرده اند : “الطیر , پسر هیچکس” که میتواند نشان دهنده بازگشت قهرمان اولین assassin’s creed یعنی الطیر باشد.

همچنین یک کاربر تیزبین سایت NeoGAF جست و جو هایی کرده و یک عنوان به نام : “Assassin’s Creed : Revelations” یافته است.وقتی از Ubisoft درباره صحت این لوگو سوال شد , Ubi آن را رد کرد.

منبع : وین بتاطبقه بندی: اخبار خارجی، 
برچسب ها: Brotherhood، Gamespot، facebook، assassins، youtube، NeoGAF، Ubi،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
افزایش آمار بازدید